Teamindeling VJC 2018

 

Dinsdag Dames 1

2e klasse

Dames 17+, DE 2x en DD 3 x

Marja Beukeveld*

Astrid Captain de Bast

Annerie Groen

Monique Jacobsen

 

Donderdag Dames 1

Hoofd klasse

Donderdag Dames 2

1e klasse

Donderdag Dames 3

2e klasse

Yvonne Schouten*

Marian Smit

Tineke Kaarsemaker

Tineke Bos

 

Mieke van Hilten

Marrie Hoffer

Yolanda Coevert

Corrie van der Drift*

 

Bep Karsten*
Rosemarie Meester
Loes Vorstenbosch
Sylvia Jacobs

Marianne Timmer

 

Vrijdagmiddag

Gemengd t/m 14 jaar

Vrijdagmiddag 1e klasse

gemengd t/m 14 jaar

Vrijdagmiddag 1e klasse

gemengd t/m 17 jaar

Joris Dekker

Christiaan Giavarra

Xavier Smeets

Isabelle Ebbelaar

Sara Koeman

Djaydi Langenberg

Finn Comis

Bas van Heuvel

Jasper Tiessing

Demi van der Wind

Anne-Fleur Groenewold

Amber Dudink

Jesse Metz

Daan van der Kruijff

Casper Koopman

Suzanne Koopman

Lilian Ebbelaar

Emma Bot

 

 

Vrijdagmiddag 1e klasse

meisjes t/m 17 jaar

Vrijdagmiddag 1e klasse

jongens t/m 17 jaar

Charlotte van Reijen

May Britt Butter

Mette Marit Butter

Tessa van Houten

Eva Bruijns

Bram Laan

Tom van Heuvel

Mika Comis

Roan Jansen

Menno Volmer

 

vrijdag middag 50+

3e klasse

Vrijdag avond Herendubbel 17+ team 1  2e klasse

Vrijdag avond Herendubbel 17+, team 2  2e klasse

Dick Bransen,

Jan Bloem,

Ben van den Bergh,

Cor Vreeker,

Jaap Smit*

Hans Eilers,

Jan Goesten

Eelco Comis

Wolbrecht van Heuvel*

Arno vd Klaauw

Noud Drewes*

Ad Olijhoek

Tom Valks

Martin van Ernst

 

Siebrand Konst*

Bert Hart

Peter Visser

Bert Haarsma

Kees Peerdeman

Frank Mulder

Erik Jacobs

 

 

 

 

Vrijdag avond Dames dubbel 17+, team 1  2e klasse

Vrijdag avond Dames dubbel 17+, team 2  2e klasse

Antoinette Koeman,

Ada Sachs,

Carla de Haas,

Sandy Kooter

Yvonne Penning*

 

Chantal Woltering,

Dianne Renkema

Kirsten Hartman-Steenwijk  Annemiek Dekker-Heilig

Bianca Noordermeer

Claudia Dudink *

 

Zaterdag Mix 1

3e klasse

Zaterdag Dames 1

2e klasse

Patrick Koopman*

Ageeth Koopman

Markku Steenhart

Dennis Correia

Ymke Swiers

Nancy Abdoelhafiezkhan

Sylvia Hofstad

Wendy Jansen*

Erica Schoenmaker

Suzan v/d Neut

Eefje Sok

Mirjam de Vries

 

 

Zaterdag Heren 1

3e klasse

Zaterdag Heren 2

4e klasse

Zaterdag Heren 3

5e klasse

Erik Gort*

Arthur Heilig

Joep Heilig

Jasper Berkelaar

Arjan Brouwer

Henk Kors

Marcus Bot

Jan Greuter

Arjan Greuter

Bart Greuter

Perry van Paassen

Frank v/d Beek

Marijn Mol

Eric Ebbelaar

Harm Sok*

Arjan Ettema

Raymond Huysman

Paul Pietersen

Uco Hommersen

Eric Penning*

Paul Schaap

 

Zaterdag Heren 4

5e klasse

Zaterdag mix  35+ 1

1e klasse

Zaterdag Mix 35+ 2

2e klasse

Tom Kors

Niek Kors

Nick Hooijman*

Nick Verberne

Paul Mes

Stephan Laan

Roel van der Beek,

Wim Gerritsen,

Hanne Dijkhuis

Anouk den Ouden

John Bontje*

Caroline Hommenga

Ramon Kleinbloesem*

Eefje Kloezeman

Cara Dekker

Eric Jan Hartong

Michel Steenweg

 

 

Zaterdag Mix 35+ 3

3e klasse

Zaterdag Heren 1 35+

3e klasse

Willy Stalenhoef

Margo Karsten

Ruud Braun,

Paul Wagenaar

André Buisman

Kees Kok

Alie Sprukkelhorst*

Klaas Timmer

Gerard Hoffer

Ronald Pranger

Ron Blokzijl

Herman Koreman

Joop de Groot*

 

 

 

Zondag Heren 1 dubbel 35+

2e klasse

Zondag Dames 1 35+

2e klasse

Zondag Dames 17+

3e klasse

Jos Reus

Paul Buis

Loek Markering

Jaap Schouten

Jan Roskam*

Mario Pieterse

Dennis Simons

Mirjam Mensch

Annemieke Cannegieter

Madelon Brand*

Carla Foks*

Greta Laan,

Annemarie Slagter

Kirsten Does

Jose Koppes*

Tanja Verstraeten

Yvonne Penning

Wendy Sijm 

 

Zondag Landelijk Dames 1

1e klasse

Zondag gemengd 35+

4e klasse

Zondag gemengd 17+

3e klasse

Ellen van Lunteren

Annemiek Spaander

Anja Muller*

Ariadne Polderman

Marloes Put

Michel Been

Anja Koen*

Jan Koen

Mythe Ketting

Marcel Ketting

Christien Boonstra-Gutter

Lisanne Steltman

Ben Commandeur

Peter Konst

Maarten Nielen

Thea Meester*

Marco Dudink

Sandra Bruin

Rinus Lakeman

Reservespelers                                 speelsterkte                     telefoonnummer

                                                              

Erwin Vet                                           6-5                                         0631645658

Marja Wagenaar                             8-6                                         0229262629                                                      

Ruud Deul                                          6-6                                         0613086019                                      

Ellen Oud                                            8-8                                         0650812853                                                      

Annemiek Schouten                      7-6                                         0620288089

Annette van Reijen – Bulder       8-8                                         0229247739       

Simone Bor                                        9-9                                         0641486345

Ilona Pierlo                                        8-8                                         0622983623                       

Lidy de Haas.                                     9-9                                         0620323334

Amanda Wagenaar                         8-7                                         0651103381

Elyse Wagenaar                               7-6                                         0651103381

Suzan Hoffer                                     7-6                                         0641051467

Leonie Dekker                                  6-6                                         0610554359

Linda Vroling                                     5-4                                         0640309634

 

 

VJC 2018

Dinsdag  17 april, 24 april en 8 mei.

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.00

Dames 1

Dames 1

Dames 1

Dames 1

 

 

 

Dames 1

Dames 1

 

 

 

 

 

 

Vrijdag  6 april, 20 april en 25 mei.

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.00

Heren 1 50+

Heren 1 50+

 

 

 

 

 

Heren 1 50+

Heren 1 50+

 

 

 

 

Donderdag

 

12 April

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

09.30

Dames 1

Dames 1

Dames 2

Dames 2

Dames 3

Dames 3

 

Dames 1

Dames 1

Dames 2

Dames 2

Dames 3

Dames 3

 

 

26 April

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

09.30

Dames 3

Dames 3

Dames 1

Dames 1

Dames 2

Dames 2

 

Dames 3

Dames 3

Dames 1

Dames 1

Dames 2

Dames 2

 

17 Mei

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

09.30

Dames 2

Dames 2

Dames 3

Dames 3

Dames 1

Dames 1

 

Dames 2

Dames 2

Dames 3

Dames 3

Dames 1

Dames 1

Vrijdag

6 April

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

16.00

Mix t/m 14 T2

Mix t/m 14 T2

les

les

Mix t/m 14 T2

 

17.00

Mix t/m 14 T2

Mix t/m 14 T2

 

les

Jongens t/m 17

Jongens t/m 17

18.00

Mix t/m 17 T1

Mix t/m 17 T1

Mix t/m 17 T1

les

Jongens t/m 17

Jongens t/m 17

 

 

 

Mix t/m 17 T1

Mix t/m 17 T1

 

 

19.30

Heren 1

Heren 1

 

 

Dames 1

Dames 1

 

Heren 1

Heren 1

 

 

Dames 1

Dames 1

 

 13 April

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

16.00

Mix 14 jr T1

Mix 14 jr T1

les

les

Mix 14 jr T1

 

17.00

Mix 14 jr T1

Mix 14 jr T1

 

les

Meisjes 17 T1

Meisjes 17 T1

18.00

 

 

 

les

Meisjes 17 T1

Meisjes 17 T1

19.30

Heren 2

Heren 2

Dames 2

Dames 2

 

 

 

Heren 2

Heren 2

Dames 2

Dames 2

 

 

 

 20 April

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

16.00

Mix t/m 14 T2

Mix t/m 14 T2

les

les

Mix t/m 14 T2

 

17.00

Mix t/m 14 T2

Mix t/m 14 T2

Mix t/m17 T1

les

Mix t/m17 T1

Mix t/m17 T1

18.00

Jongens 17 T1

Jongens 17 T1

 

les

Mix t/m17 T1

Mix t/m17 T1

 

Jongens 17 T1

Jongens 17 T1

 

 

 

 

19.30

 

 

 

 

Dames 1

Dames 1

 

 

 

 

 

Dames 1

Dames 1

 

11 Mei

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

16.00

Mix 14 jr T1

Mix 14 jr T1

les

les

Mix 14 jr T1

 

17.00

Mix 14 jr T1

Mix 14 jr T1

 

les

Meisjes 17 T1

Meisjes 17 T1

18.00

 

 

 

les

Meisjes 17 T1

Meisjes 17 T1

19.30

Dames 2

Dames 2

Heren 2

Heren 2

 

 

 

Dames 2

Dames 2

Heren 2

Heren 2

 

 

 

18 Mei

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

16.00

Mix t/m 14 T2

Mix t/m 14 T2

les

les

Mix 14 jr T1

Mix 14 jr T1

17.00

Mix t/m 14 T2

Mix t/m 14 T2

Mix t/m 14 T2

les

Mix 14 jr T1

Mix 14 jr T1

18.00

Jongens 17 T1

Jongens 17 T1

 

les

 

Mix 14 jr T1

19.30

Jongens 17 T1

Jongens 17 T1

Heren 1

Heren 1

Dames 2

Dames 2

 

 

 

Heren 1

Heren 1

Dames 2

Dames 2

 

 

25 Mei

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

17.00

Mix t/m17 T1

Mix t/m17 T1

les

les

 

 

18.00

Mix t/m17 T1

Mix t/m17 T1

Mix t/m17 T1

les

 

 

 

 

 

 

les

 

 

19.30

Dames 1

Dames 1

 

 

 

 

 

Dames 1

Dames 1

 

 

 

 

 

 

1 juni

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

16.00

Mix t/m 14 T2

Mix t/m 14 T2

les

les

Mix t/m 14 T2

 

17.00

Mix t/m 14 T2

Mix t/m 14 T2

Mix t/m17 T1

les

Mix t/m17 T1

Mix t/m17 T1

18.00

 

 

 

les

Mix t/m17 T1

Mix t/m17 T1

19.30

Heren 1

Heren 1

Dames 1

Dames 1

Heren 2

Heren 2

 

Heren 1

Heren 1

Dames 1

Dames 1

Heren 2

Heren 2

zaterdag

 7 April

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.00

Heren 1

Heren 1

Heren 3

Heren 3

Dames 1

Dames 1

11.30

Heren 1

Heren 1

Heren 3

Heren 3

Dames 1

Dames 1

13.30

Heren 1

Heren 1

Heren 3

Heren 3

Dames 1

Dames 1

15.00

Heren 35+

Heren 35+

Mix 35+ T1

Mix 35+ T1

 

 

16.30

Heren 35+

Heren 35+

Mix 35+ T1

Mix 35+ T1

 

 

 

14 April

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.00

Heren 4

Heren 4

Heren 2

Heren 2

Mix 17+

Mix 17+

11.30

Heren 4

Heren 4

Heren 2

Heren 2

Mix 17+

Mix 17+

13.00

Heren 4

Heren 4

Heren 2

Heren 2

Mix 17+

 

14.30

Mix 35+ T2

Mix 35+ T2

Mix 35+ T3

Mix 35+ T3

 

 

16.00

Mix 35+ T2

Mix 35+ T2

Mix 35+ T3

Mix 35+ T3

 

 

 

21 April

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.00

Dames 1

Dames 1

Heren 1

Heren 1

Mix 35+ T1

Mix 35+ T1

11.30

Dames 1

Dames 1

Heren 1

Heren 1

Mix 35+ T1

Mix 35+ T1

13.30

Dames 1

Dames 1

Heren 1

Heren 1

Heren 3

Heren 3

15.00

 

 

 

 

Heren 3

Heren 3

16.30

 

 

 

 

Heren 3

Heren 3

 

5 Mei

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.00

Mix 17+

Mix 17+

Mix 35+ T2

Mix 35+ T2

Mix 35+ T3

Mix 35+ T3

11.30

Mix 17+

Mix 17+

Mix 35+ T2

Mix 35+ T2

Mix 35+ T3

Mix 35+ T3

13.00

Mix 17+

 

Heren 4

Heren 4

Heren 2

Heren 2

14.30

 

 

Heren 4

Heren 4

Heren 2

Heren 2

16.00

 

 

Heren 4

Heren 4

Heren 2

Heren 2

 

12 Mei

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.00

Heren 3

Heren 3

Heren 35+

Heren 35+

Mix 35+ T3

Mix 35+ T3

11.30

Heren 3

Heren 3

Heren 35+

Heren 35+

Mix 35+ T3

Mix 35+ T3

13.30

Heren 3

Heren 3

Dames 1

Dames 1

Mix 17+

Mix 17+

15.00

Mix 35+ T1

Mix 35+ T1

Dames 1

Dames 1

Mix 17+

Mix 17+

16.30

Mix 35+ T1

Mix 35+ T1

Dames 1

Dames 1

Mix 17+

Mix 17+

 

26 Mei

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.00

Heren 4

Heren 4

Heren 2

Heren 2

Heren 35+

Heren 35+

11.30

Heren 4

Heren 4

Heren 2

Heren 2

Heren 35+

Heren 35+

13.00

Heren 4

Heren 4

Heren 2

Heren 2

Heren 1

Heren 1

14.30

 

 

Mix 35+ T2

Mix 35+ T2

Heren 1

Heren 1

16.00

 

 

Mix 35+ T2

Mix 35+ T2

Heren 1

Heren 1

 

 

2 juni

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.00

Mix 17+

Mix 17+

Heren 4

Heren 4

Dames 1

Dames 1

11.30

Mix 17+

Mix 17+

Heren 4

Heren 4

Dames 1

Dames 1

13.30

Mix 17+

 

Heren 4

 

Zondag   WT 18 maart, 25 maart, 2 april, 10 juni, 17 juni

8 April

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

9.00

Groen 1 T1

Groen 1 T1

Groen 2 T1

Groen 2 T1